(+48) 87 643 28 81

kontakt@zeglugaaugustowska.pl

(+48) 87 643 21 52

Wynajem statków

Podróż według Twojego scenariusza

Wszystkich Państwa, którzy chcieliby spędzić miłe chwile podczas rejsu statkiem tylko w gronie najbliższych – rodziny, przyjaciół, współpracowników, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu statków Żeglugi w Augustowie

W ostatnich latach coraz częściej organizowane są na pokładach naszych jednostek pływających imprezy integracyjne dla pracowników, spotkania z rodziną i przyjaciółmi.   Dużym zainteresowaniem cieszą się wynajęcia statków na śluby, przyjęcia weselne, poprawiny, chrzciny. Podróż statkiem na ślub do Sanktuarium w Studzienicznej stanowi dla  Młodej Pary i gości weselnych niezwykłą atrakcję. Jeśli  impreza lub wesele odbywają się w jednym z hoteli lub ośrodków położonych na trasie z portu w Augustowie do Studzienicznej, posiadającym odpowiednią przystań, statek może tam podpłynąć i zabrać gości na pokład.

Statki 200 osobowe

SAJNO i SERWY

w cenie

6500 zł.

do 3 godzin

lub 160 zł/os. (minimum 20 osób)
każda kolejna godzina – 1000 zł lub 20zł/os.

Statek-katamaran 330 osobowy

SWOBODA

w cenie

8000 zł.

do 3 godzin

każda kolejna godzina – 1000 zł

Udostępniamy Państwu statek ok. pół godziny przed rejsem na przygotowanie cateringu bez naliczania opłat.

Dlaczego warto?

Na naszych statkach gościliśmy najpiękniejsze kobiety świata – kandydatki w wyborach Miss World, wynajmujemy je na klimatyczne dyskoteki i kapitalne koncerty. Na żywo na pokładzie grali u nas m. in. Fisz Emade Tworzywo, Maria Peszek i Zamilska.

A może Ty chcesz zorganizować własną, niepowtarzalną imprezę na wodzie lub po prostu wynająć statek z grupą przyjaciół? Sprawdź naszą ofertę.

Do zobaczenia!

Ogłoszenia i aktualności

Żegluga Augustowska Sp. z o.o.

ul. 29 Listopada 7
16-300 Augustów
kontakt@zeglugaaugustowska.pl

tel: +48 87 643 28 81
tel: +48 87 643 21 52

Żegluga Augustowska Sp. z o.o.

ul. 29 Listopada 7
16-300 Augustów
kontakt@zeglugaaugustowska.pl

tel: +48 87 643 28 81
tel: +48 87 643 21 52

Zapraszamy do kontaktu

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo „Żegluga Augustowska” Sp. z o.o. z siedzibą w Augustowie, ul. 29 Listopada 7, 16-300 Augustów.
    Informujemy, że przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów jako administratora, w postaci komunikacji z użytkownikami strony).
    Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Pani/Panu odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    Więcej informacji Polityka Prywatności